Stavebnice SEVA 1

Stavebnice SEVA 1

Obrázky a videa mají ilustrační charakter.

Polytechnická stavebnice SEVA vyniká velkou variabilností. Sestavy jsou proporčně vyvážené, vystihují charakter motivu a jsou plně funkční.

Kód produktu:G10128
Značka: Seva
Záruka:24
Logo Seva

375,- Kč 309,92 Kč bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Zeptej se prodavače

Podrobný popis

Polytechnická stavebnice Seva byla na trh uvedena v roce 1979 a stala se natolik oblíbenou, že v roce 2009 oslavila svoje 30 výročí. V roce 2012 získala prestižní ocenění Správná hračka – vybráno odborníky.

  • Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás …můžete si z ní postavit funkční vozidla, stroje, letadla, budovy, nábytek, lodě, vlaky…
  • Její věková hranice není nijak omezená. I když jako výrobce doporučujeme stavebnici pro děti od 4 let, tak máme zjištěno, že za dozoru rodičů si s ní vyhrají i 3 leté děti.
  • A když přeskočíme, školku a školu pak Vám prozradím, že si z ní rádi staví rodiče a dokonce i prarodiče…
  • Tato ČESKÁ stavebnice SEVA neobsahuje nebezpečné ftaláty, není tedy důvod proč by měla chybět v některém dětském pokojíčku
  • Všechny stavebnice Seva jsou navíc navzájem kompatibilní, proto je můžete neustále rozšiřovat.

Pokud naši stavebnici ještě neznáte pak je SEVA 1 pro Vás ta pravá. V této stavebnici naleznete 222 základních dílků, které Vám pro její seznámení určitě vystačí.

Parametry

Vhodné pro: kluky | holky
Doporučený věk: 4+
Materiál: plast
Země původu: ČR
Počet dílků: 222