Seva Mechanik Hugo staví Bagr s nářadím 141ks

Seva Mechanik Hugo staví Bagr s nářadím 141ks

Obrázky a videa mají ilustrační charakter.

Šroubovací stavebnice je ideální volbou pro malé mechaniky.

Kód produktu:TD40006082
Značka: Vista
Záruka:24 měsíců
Logo Vista

525,- Kč 433,88 Kč bez DPH

ks

Uvedená cena je za 1 ks.

Zeptej se prodavače

Podrobný popis

HUGO je skvělá stavebnice, se kterou si všichni užijí spoustu konstruktérské zábavy. Díky stavebnici HUGO se může stát chlapeček konstruktérem, mechanikem a nebo holčička opravářkou apod. Veškeré díly k sobě spojíte šroubem a matkou. Ratolest se díky tomu učí nejen technickému myšlení, ale hlavně šikovnosti, trpělivosti a představivosti. Skvělé na tom je to, že je vše nenásilné a formou zábavy. U každé stavebnice HUGO je součástí balení několik druhů klíčů a šroubováků.

Vše je vyrobeno z pružného a odolného plastu. Nehrozí, že by díly praskaly nebo zůstávaly jakkoliv ohnuté. Vše má samozřejmě všechny evropské certifikáty bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Parametry

Vhodné pro: kluky
Doporučený věk: 4+
Materiál: plast
Země původu: ČR
Počet dílků: 141
Na baterie: Ne

Alternativní produkty

Stavebnice SEVA Army 2

Polytechnická stavebnice SEVA vyniká velkou variabilností. Sestavy jsou proporčně vyvážené, vystihují charakter motivu a jsou plně funkční.

Nedostupné

699,- Kč

detail