Mattel Barbie Princezna 2016

Mattel Barbie Princezna 2016

Obrázky a videa mají ilustrační charakter.

Sníš o princeznovském dobrodružství? Pak jsou tyto krásky přesně pro tebe!

Kód produktu:ALDHM49MAT
Značka: Mattel
Záruka:24 měsíců
Logo Mattel

359,- Kč 296,69 Kč bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Zeptej se prodavače

Podrobný popis

Sníš o princeznovském dobrodružství? Pak jsou tyto krásky přesně pro tebe! Všechny tři mají nádherně barevné živůtky, dlouhé zdobené šaty, korunky, které mezi sebou můžeš měnit, jak chceš. Všudypřítomné třpytky nesmějí chybět u žádného urozeného dvora.

Každá princezna je inspirovaná svým vlastním královstvím! Poznáš, která kouzelná víla je z duhového, která ze sladkého a která z drahokamového království? Duhová princezna má barevné korálky na živůtku a duhové pruhy na sukni. Milovnice vzácných nerostů má diamantový náhrdelník a třpytivé růžové srdíčko na živůtku se srdíčkově zdobenou sukní. Poslední – „bonbónová“ princezna má na sukni cukrové vzory s modrozelenými detaily. Balení obsahuje kromě panenky také pár královských střevíčků a snímatelný příčesek pro ještě slavnostnější účes. Sesbírej všechny princezny a prožij si s nimi svůj pohádkový sen! Protože jenom s Barbie™můžeš být opravdu, kým chceš. Panenky se prodávají samostatně. Barvy a doplňky se mohou lišit.

Dodáváno jako assort = dostupnost jednotlivých druhů je závislá na aktuální dodávce zboží od dodavatele. Požadovaný druh panenky uveďte do poznámky v objednávce. Uvedená cena je za 1 kus.

Parametry

Vhodné pro: holky
Doporučený věk: 3+

Alternativní produkty

Mattel Barbie krásná nevěsta

Dnes je slavný den, kdy se panenka Barbie vdává za svého vysněného muže.

Nedostupné

689,- Kč

detail