Mattel Barbie Chelsea a sladké dobroty

Mattel Barbie Chelsea a sladké dobroty

Obrázky a videa mají ilustrační charakter.

Tento set s roztomilými panenkami Chelsea™ z řady Barbie™ Dreamtopia Sladké království je dokonce ještě sladší než všechny ostatní.

Kód produktu:ALFDJ09MAT
Značka: Mattel
Záruka:24 měsíců
Logo Mattel

295,- Kč 243,80 Kč bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Zeptej se prodavače

Podrobný popis

  • Součástí jsou totiž ještě dvě postavičky, které předčí všechna očekávání. Na výběr jsou dvě témata: mléko a sušenka nebo arašídové máslo a želé.
  • Každá z panenek Chelsea™ je oblečena do skvělých sladěných šatů s roztomilou sundavací sukní, má skvělé botičky a jedinečný doplněk do vlasů.
  • Nechybí ani doplňky, které povzbuzují k vyprávění sladkých příběhů. Set Chelsea s mlékem a sušenkou obsahuje čokoládový límeček a čelenku zdobenou mlékem v krabičce.
  • Součástí setu s Chelsea, arašídovým máslem a želé je sukně s potiskem želé. I kamarádi ze Sladkého království mají vtipné detaily, sušenka je ukousnutá, arašídové máslo v ruce drží oříšek a želé zase hrozen vína. Sesbírej je všechny a uhas svou chuť na sladké. Dětem se rozproudí jejich představivost a hru plnou chutných příběhů se svými nejlepšími kamarády si zamilují.
  • Obsahuje panenku Chelsea™ oblečenou v módních šatičkách, doplňky a navíc dvě postavičky ze Sladkého království.
  • Prodáváno jako assort. Různé druhy dle aktuální nabídky výrobce! Uvedená cena je za 1 kus. Požadovaný druh panenky uveďte do poznámky v objednávce.

Parametry

Vhodné pro: holky
Doporučený věk: 3+