Mattel Barbie zámek ze sladkého království

Mattel Barbie zámek ze sladkého království

Obrázky a videa mají ilustrační charakter.

Vstup do hradu ve Sladkém království Barbie™ Dreamtopia a probuď svět mořských panen, princezen a pohádek k životu.

Kód produktu:ALDYX32MAT
Značka: Mattel
Záruka:24 měsíců
Logo Mattel

Akční cena 1 791,- Kč 1 480,17 Kč bez DPH

ks

Sleva 10% (původně: 1 990,- Kč) (Akční cena platí do 28.02.2023 nebo do vyprodání zásob)

Uvedená cena je za 1 ks.

Zeptej se prodavače

Podrobný popis

  • Hrad je inspirovaný kouzelným Sladkým královstvím v Dreamtopii a je plný lahodných překvapení!
  • Obrovský herní set s hradem nabízí dva různé příběhy. Je zdoben pestrými barvami a typickými detaily všude, kam se podíváš – výklenky, okenicemi a věžičkami.
  • Uvnitř se nachází devět různých herních místností, které povzbuzují děti k vyprávění různorodých příběhů.
  • Tradiční místnosti, například vstupní hala, jídelna, ložnice a koupelna mají pohádkový nádech. U vstupních dveří vítá hosty zavěšený lustr. V přízemí se v jídelně nachází stůl, dvě židle, dvoje prostírání, punčová mísa a jídlo (vše je součástí!). – Na poličce na zdi je položený nádherný dort, který je snad dokonce škoda sníst. Mezi poschodími lze přecházet pomocí barevných točitých schodů, nebo je možné jet výtahem, který děti jednoduše posouvají nahoru a dolů. V ložnici v patře se zdají jen ty nejsladší sny.
  • Nechybí v ní úžasná postel s nebesy, závěsy, skříň s ramínky a úložné skříňky. Blankytně modrý bazén je odnímací, ale díky němu se ještě více ponoříš do zábavy. Děti mohou snít o nových dobrodružstvích – v domě je tolik místností, které lze objevovat a mnoho příběhů, které lze vyprávět! Sesbírej všechny panenky a doplňky ze Sladkého království Barbie Dreamtopia, zaplň celý dům a uhas svou chuť na sladké.
  • Obsahuje hrad ze Sladkého království Barbie Dreamtopia, odnímatelnou vanu / bazén, stůl, dvě židle, postel a menší doplňky, jako například nebesa, ramínka a prostírání na stůl.

Parametry

Vhodné pro: holky
Doporučený věk: 3+