Mattel Barbie vysoká dlouhovláska brunetka

Mattel Barbie vysoká dlouhovláska brunetka

Obrázky a videa mají ilustrační charakter.

Tato 43 centimetrů vysoká princezna Barbie® z království Na vlásku ze země Dreamtopia má opravdu dlouhé pestrobarevně melírované vlasy, se kterými si užiješ nekonečné množství zábavy!

Kód produktu:ALFXC81MAT
Značka: Mattel
Záruka:24 měsíců
Logo Mattel

833,- Kč 688,43 Kč bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Zeptej se prodavače

Podrobný popis

Překrásná róba a pohádkové vlasové doplňky ti otvírají nekonečné tvůrčí možnosti.

Barbie® má svůj vlastní hřeben, který lze jednoduše otevřít a uložit do něj všechny vlasové doplňky. Užij si roli kadeřnice a vytvoř panence jakýkoliv účes, který tě jen napadne. Použít můžeš 3 ozdobné čelenky, dva hřebínky nebo mašli do vlasů. Jakmile budeš s účesem hotová, nezapomeň na korunku, která dodá jakémukoliv účesu ten správný šmrnc a noblesu.

Tato vysoká princezna Barbie® z království Na vlásku je připravena na jakékoli pohádkové dobrodružství nebo královské povinnosti, které tě jen napadnou. Princezna je oblečena do třpytivé róby, která je tvořena tylovou sukýnkou se síťovinou a spodničkou, stříbrem vyšívaným fialovým živůtkem a růžovými střevíčky. Vytvoř princezně parádní účes, který bude přesně zapadat do tvého příběhu.

Jakmile je tvůj příběh u konce, rozčeš panence vlasy a vymysli další nádherný účes! Tvé možnosti jsou v Barbie™ království Na vlásku zcela neomezené, protože s Barbie® můžeš být, kým chceš!

Parametry

Vhodné pro: holky
Doporučený věk: 3+
Materiál: plast
Na baterie: Ne