LEGO Ninjago 71709 Rychlá jízda s Jayem a Lloydem

LEGO Ninjago 71709 Rychlá jízda s Jayem a Lloydem

Obrázky a videa mají ilustrační charakter.

Kdo vyhraje závod Speedway Five-Billion ve světě Prime Empire a získá vzácný speciální meč key-tana? Spojte síly s digitální verzí Jaye a Lloyda proti zlé kryse jménem Hausner.

Kód produktu:AL71709LEG
Značka: LEGO
Záruka:24 měsíců
Logo LEGO

705,- Kč 582,65 Kč bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Zeptej se prodavače

Podrobný popis

Fanoušci řady LEGO NINJAGO si zamilují možnost závodit se sadou (71709) Rychlá jízda s Jayem a Lloydem, která jim nabízí model motorky a letadla!

Mohou se ponořit do fascinujícího světa s minifigurkou digitální verze Jaye na létajícím speederu a digitální verze Lloyda na nindžovské motorce a pomoci jim utéct zlému Hausnerovi.

Návod Instructions PLUS nabízí interaktivní pokyny pro sestavení létajícího speederu a motorky. Tento návod je k dispozici v rámci bezplatné aplikace LEGO Life a nabízí nástroje pro přibližování a otáčení, aby i menší děti mohly stavět nezávisle. Perfektní průvodce tímto stavitelským projektem.

Tato parádní sada, která je novinkou pro leden 2020, obsahuje tři minifigurky, které se spolu utkají ve videohře Prime Empire. Všechny minifigurky mají úžasnou zbraň v podobě hlavního ovladače a indikátory zdraví, které ukazují zbývající životy.

Dobrodružné stavebnice od LEGO NINJAGO mají ideální velikost na to, aby bylo možné hrát si s nimi jak doma, tak na cestách. Motorka měří 6 cm na výšku, 28 cm na délku a 5 cm na šířku.

Parametry

Vhodné pro: kluky
Věk: 7+
Materiál: plast
Počet dílků: 322
Na baterie: Ne