Lego Hero Factory

Seřadit

Lego Hero Factory 44025 Razicí stroj Bulk Lego Hero Factory  44025 Razicí stroj Bulk

Kopej do hloubky, BULKU! Příšery vytvořily pod městem Antropolis spletité bludiště chodeb.

Nedostupné

338,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44001 PYROX Lego Hero Factory 44001 PYROX

Všichni hrdinové z LEGO® Hero Factory okamžitě do velína! Mimozemšťané přetvořili tvora s býčí hlavou v divokého ohnivého minotaura ŽHÁŘE! Pro setkání s tímto tvorem je nezbytná maximální obezřetnost. Pozor hlavně na obrovské rohy, rotující ohnivou hůl, drápy a lávové ramenní brnění! Tahle zrůda s býčí hlavou je jako stvořená k boji!

Nedostupné

260,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44002 Rocka Lego Hero Factory 44002 Rocka

ROCKO, okamžitě se dostavte do velína LEGO® Hero Factory! Mimozemšťané řádí v celé galaxii, musíme tomu učinit přítrž. Tohle je náročná mise, proto jste byli vybaveni zbraněmi Průzkumného týmu LEGO Hero Factory: plazmovým mečem, ostrým štítem s rotací 360 stupňů, obrněným hledím přilby a spínacími čelistmi jádra. S takovým vybavením jste připraveni na všechno, co proti vám mohou mimozemšťané použít!

Nedostupné

199,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44003 Jizvoun Lego Hero Factory 44003 Jizvoun

Připrav se na pohotovostní akci týmu LEGO® Hero Factory! Mimozemšťané naskočili na vozidlo do dun a přeměnili ho na hrozivého jedovatého pavouka s rudýma očima! Držte se dál od jeho smrtících čepelí a pavoučích nohou s bodci! Dokonce ani brnění vás neochrání před jeho jedovatými zuby, které jím snadno proniknou. Pošlete toho zlotřilého otrapu zpátky do písečných dun, odkud přišel!

Nedostupné

215,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44004 Bulk Lego Hero Factory 44004 Bulk

Okamžitě se hlaste do velína LEGO® Hero Factory! Mimozemšťané se snaží ovládnout galaxii, proto potřebujeme pořádnou obranu, abychom je odrazili! K dispozici dostáváte následující zbraně Hero Factory: vysoce odolný štít, brnění se štítkem na oči a spínací čelisti jádra. Vysokorychlostní laserový vrták se skvěle hodí k proniknutí do skálopevného brnění RANAŘE (výrobek č. 44005). V této bitvě buďte připraveni na všechno!

Nedostupné

199,- Kč

detail

LEGO Hero Factory 44005 RANAŘ LEGO Hero Factory 44005 RANAŘ

Varujte hrdiny LEGO® Hero Factory! Galaxii napadli mimozemšťané! Přeměnili skalnatého obra na zrůdného RANAŘE s divokým pohledem! Tuhle skalnatou příšeru bude těžké zvládnout – dokáže pěstí rozdrtit kámen a obléká kamenné ramenní brnění s ostrými bodci!

Nedostupné

260,- Kč

detail

LEGO Hero Factory 44006 BREEZ LEGO Hero Factory 44006 BREEZ

BREEZ – okamžitě se hlaste ve velínu LEGO® Hero Factory! Mimozemšťané se šíří galaxií jako virus a musíme je zastavit! Vezměte si speciální výstroj LEGO Hero Factory: ostrou kotoučovou pilu, hůl jako luk, obrněné hledí a super záchranné spínací čelisti jádra. Tak si nasaďte výstroj a zbavte nás se těch otrapů, co vysávají mozek!

Nedostupné

199,- Kč

detail

LEGO Hero Factory 44007 OGRUM LEGO Hero Factory 44007 OGRUM

Ihned se dostavte do velína! Naše detektory zaznamenaly podivného neznámého tvora. Mimozemšťané přeměnili obra v jedovatou rostlinnou příšeru zvanou OBŘOUN! Vyhni se jeho větvím a kořenovým pařátům s drápy! Pak se připrav na útěk, jakmile se začne ohánět svým ničivým kyjem. Neutralizuj mozky mimozemšťanů a pošli tu otravnou rostlinu zpátky pod zem!

Nedostupné

260,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44008 SURGE Lego Hero Factory 44008 SURGE

Pozor, SURGI: K centrále LEGO® Hero Factory se blíží nepřátelští mozkožrouti, musíte je zastavit! Vybavili jsme vás výkonnými rotačními bleskovými čepelemi, dvojitým odpalovačem plazmy, raketovými křídly, otvíracím obrněným štítkem na oči a spínacími čelistmi jádra. Tak roztočte ty bleskové nože a dejte těm vetřelcům pořádnou lekci, na kterou nikdy nezapomenou!

Nedostupné

255,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44009 Dračí blesk Lego Hero Factory 44009 Dračí blesk

Připravte se k odletu, hrdinové! Nepřátelští mozkožrouti proměnili bytost v podobě draka na zuřivý a divoký DRAČÍ BLESK! V boji s touto létající příšerou s obří hlavou a nebezpečnými čelistmi, silnými třepotavými křídly a bodci na ocasu ostrými jako břitva budeš potřebovat všechny své dovednosti!

Nedostupné

545,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44010 STORMER Lego Hero Factory 44010 STORMER

STORMERE, hlaste se do služby! LEGO® Hero Factory čelí útoku ze strany nepřátelských mozkožroutů a potřebujeme všechny hrdiny! Vybavili jsme vás nano-slitinovým mečem s ledovými tesáky, ledovým štítem, odpalovačem ledových střel, otvíracím hledím a spínacími čelistmi jádra. Tak se pusťte do akce a předveďte těm vetřelcům ledové přivítání!

Nedostupné

255,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44011 MRAZIVÁK Lego Hero Factory 44011 MRAZIVÁK

Voláme všechny hrdiny! Nepřátelští mozkožrouti přeměnili obří ledovou bytost v divokého MRAZIVÁKA! Vyhni se především jeho nebezpečným ledovým špičatým zubům, ostrým mrazivým drápům, masivnímu mrazivému tesáku a neproniknutelnému ledovému brnění. Pak jej chyť, sundej mu vetřelcův mozek a vrať tu potvoru zpátky, kam patří!

Nedostupné

255,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44012 EVO Lego Hero Factory 44012 EVO

EVO, hlaste se do služby! Nepřátelští mozkožrouti zaútočili na Makuhero City v podvodním útoku a vaším úkolem je jim v tom zabránit. Vybavili jsme vás doběla rozpálenou vortexovou holí, pouzdrem připevněným na záda, špičaté brnění, otvírací podvodní dýchací masku a spínací čelisti jádra. Není času nazbyt! Roztoč hůl vší silou, vytvoř pořádný vír a rozmetej ty vetřelce!

Nedostupné

195,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44014 TRYSKO - ROCKA Lego Hero Factory 44014 TRYSKO - ROCKA

Pospěšte si, TRYSKO-ROCKO! Nepřátelští mozkožrouti prolomili obranu LEGO® Hero Factory! Hlaste se v oddělení dovybavení a dostanete super tajný raketový jetpack, který lze oddělit. Jeho součástí je otvírací ochranný display, dvojitý odpalovač plazmy, raketové střely, plazmové čepele na křídlech a masivní iontové motory. S touto technologií obklíčíte vetřelce ze vzduchu!

Nedostupné

780,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44015 EVO WALKER Lego Hero Factory 44015 EVO WALKER

Hrdinové, pozor! Titánská dvouhlavá příšera SPLITTER střeží přístup k největší trhlině v obvodu Antropolis City, ve které se skrývají zlovolní netvoři.

Nedostupné

229,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44017 STORMEROVA MRAZIVÁ PUŠKA Lego Hero Factory 44017 STORMEROVA MRAZIVÁ PUŠKA

Připrav se, STORMERe, čeká tě bitva!

Nedostupné

320,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44018 FURNŮV TRYSKOLET Lego Hero Factory 44018 FURNŮV TRYSKOLET

Hlas se do služby, FURNO! Hero Factory postavila nový Jet Machine.

Nedostupné

320,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44019 ROCKŮV TAJNÝ STROJ Lego Hero Factory 44019 ROCKŮV TAJNÝ STROJ

Honem, ROCKO - přejdi do neviditelného režimu!

Nedostupné

320,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44023 Pásák Rocka Lego Hero Factory 44023 Pásák Rocka

ROCKO, pospěš si! Hrdinové a obyvatelé byli zajati bestiemi, které je drží hluboko pod ulicemi města Antropolis.

Nedostupné

238,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44027 bleší stroj breez Lego Hero Factory 44027 bleší stroj breez

Skoč na to, Breezi! Kyselé kokony zamořují vzduch v podzemní jeskyni.

Nedostupné

338,- Kč

detail

Lego Hero Factory 44028 Bojový stroj Surge a Rocka Lego Hero Factory 44028 Bojový stroj Surge a Rocka

Do práce, SURGE a ROCKO! Zaútoč na líhnoucí se skokany úžasným bojovým strojem a vyčisti ostatním hrdinům cestu k nalezení doupěte královny.

Nedostupné

658,- Kč

detail

Lego Hero Factory 6202 Rocka Lego Hero Factory 6202 Rocka

ROCKO! Z Hero Factory uprchli rafinovaní zločinci a potřebujeme vaši pomoc, abychom je dostali zpět. K jejich lokalizaci použijte svůj speciální tepelný periskop, chyťte je pomocí své kuše a energetického štítu a spoutejte je! Víme, že když jste nablízku, je galaxie v bezpečí!

Nedostupné

249,- Kč

detail

Lego Hero Factory 6218 Dvojitá tvář Lego Hero Factory 6218 Dvojitá tvář

Hrdinové, doufáme, že vás tato zpráva zastihne! Došlo k útěku DVOJÍ TVÁŘE, který se teď pokouší narušit komunikační systémy Hero Factory. Vezměte si veškeré potřebné vybavení a pusťte se do boje s jeho drásajícími pařáty, plazmovou puškou, zaměřovacím laserem a rozplocenou osobností. Zastavte ho, než bude pozdě. Musíte uspět!

Nedostupné

249,- Kč

detail

Lego Hero Factory 6229 XT4 Lego Hero Factory 6229 XT4

Pozor hrdinové! Z Hero Factory uprchl XT4 a uchýlil se na svou domovskou planetu Mechna. Spoutat jeho 4 paže s ostrými čepelemi nebude snadné, stejně jako ubránit se 2 útočným čepelím a laserovému noži! V blízkosti tohoto celokovového robota se mějte obzvlášť na pozoru!

Nedostupné

166,- Kč

detail

Lego Hero Factory 6283 Voltix Lego Hero Factory 6283 Voltix

Hlášení pro všechny hrdiny! VOLTIX je na útěku z Hero Factory a snaží se přerušit dodávky energie v soustavě Tansari VI. K dispozici má voltový blaster, nebezpečný bleskobič, prvky spouštěcí elektrický výboj a ovládání zvýšení napětí. Tím vším může způsobit nedozírné škody. Zastavte ho, než bude pozdě!

Nedostupné

245,- Kč

detail