LEGO DUPLO 10874 Parní vláček

LEGO DUPLO 10874 Parní vláček

Obrázky a videa mají ilustrační charakter.

Sada Parní vláček od LEGO DUPLO obsahuje vlakové nádraží, sklápěcí nakladač uhlí, 2 DUPLO figurky a figurku zvířátka, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích.

Kód produktu:AL10874LEG
Značka: LEGO
Záruka:24 měsíců
Logo LEGO

1 407,- Kč 1 162,81 Kč bez DPH

ks

Uvedená cena je za 1 ks.

Zeptej se prodavače

Podrobný popis

LEGO DUPLO 10874 Parní vláček je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší.

Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí.

Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.

Sada Parní vláček od LEGO DUPLO obsahuje vlakové nádraží, sklápěcí nakladač uhlí, 2 DUPLO figurky a figurku zvířátka, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích. Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získejte tak množství dalších herních možností, včetně dálkového ovládání a spousty zábavných aktivit pro nejmenší!

Obsahuje LEGO DUPLO figurky strojvedoucího a dítěte, a navíc figurku veverky.
Obsahuje sestavitelnou lokomotivu s motorem s technologií Push & Go, která svítí a vydává zvuky, vagón pro cestující, 5 barevně rozlišených akčních kostek, vlakové nádraží, sklápěcí nakladač uhlí, strom a 16 dílů kolejí.

Mezi doplňky najdete kanystr, kufřík, chleba a rýč.
I ti nejmenší zvládnou uvést parní vláček do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit ho přidržením.

Ukažte dětem, jak umisťovat okolo trati všech 5 barevných akčních kostek tak, aby vláček postupoval podle jejich pokynů. Vláček dokáže houkat, rozsvítit nebo zhasnout světla, doplnit palivo, změnit směr jízdy nebo zastavit.
Rozvíjejte představivost a schopnost dětí vytvářet situační scénáře s LEGO DUPLO figurkami a vydejte se na nekonečnou cestu plnou dobrodružství.
Tím ale zábava s LEGO DUPLO vláčkem nekončí!
Vláček a koleje obsažené v této sadě jsou kompatibilní také s vláčky z vaší stávající LEGO DUPLO kolekce.

LEGO DUPLO výrobky jsou speciálně navržené tak, aby byly zábavné a vhodné pro malé dětské ručičky.

Tento výrobek potřebuje k fungování baterie (nejsou součástí balení). Informace o typu a množství baterií jsou uvedeny na obalu.

Pro ještě větší porci zábavy s LEGO DUPLO vláčky spojte se sadami 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje, 10875 Nákladní vlak a 10882 Koleje.

Parní vláček s vagónem pro cestující měří přes 10 cm na výšku, 30 cm na délku a 7 cm na šířku.

Vlakové nádraží měří přes 15 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky.

Parametry

Vhodné pro: kluky
Věk: 2-5
Materiál: plast
Počet dílků: 59