Hot Wheels track builder v kufříku

Hot Wheels track builder v kufříku

Obrázky a videa mají ilustrační charakter.

Hot Wheels plný kaskadérských kousků s touto kolekcí Track Builder.

Kód produktu:ALFLK89MAT
Záruka:24 měsíců

470,- Kč 388,43 Kč bez DPH

Uvedená cena je za 1 ks.

Zeptej se prodavače

Podrobný popis

Postav FAMÓZNÍ svět Hot Wheels plný kaskadérských kousků s touto kolekcí Track Builder.

Hromady stavebních dílů přináší téměř ničím neomezené možnosti.

Stav, přestavuj, řeš problémy, experimentuj a piluj své schopnosti! Hledáš novou porci zábavy, akce a vzrušení? Potom jsou tyto kufříky přesně pro tebe! Vybereš si parádní výzvu se smyčkou nebo box plný kaskadérských kousků? V každém setu najdeš působivý počet herních dílů, mezi kterými najdeš oranžodráhu, zatáčky, startovací zařízení, nejrůznější propojovací díly a vozidlo Hot Wheels. Kufřík s výzvou se smyčkou ukrývá bláznivou akční smyčku.

V kufříku s kaskadérskými kousky najdeš více než 16 kostek, díky kterým jsou tvé možnosti téměř neomezené. Je jen na tobě, jaký kaskadérský kousek postavíš! Víceúčelové díly lze použít v téměř neomezeném počtu kombinací.

Probuď svou kreativitu, postav cokoliv tě napadne a rozjeď to na plný plyn! Kufříky jsou navíc skvělým skladovacím prostorem pro všechny tvé komponenty Hot Wheels. A to ještě není všechno!

Samotný kufřík můžeš použít při stavbě svého kaskadérského kousku. Na kufříku najdeš hned několik míst, ke kterým můžeš připojit svou dráhu! Vylaď svou stavbu pomocí domácích předmětů, jako například červených hrnečků, papírových trubek, knih apod. Připoj kufříky k dalším tratím, setům nebo dílům a povznes akci na zcela novou úroveň!

Parametry

Vhodné pro: kluky
Doporučený věk: 5+
Materiál: plast
Na baterie: Ne

Alternativní produkty