Auto skládací Combi Car 4

Auto skládací Combi Car 4

Obrázky a videa mají ilustrační charakter.

Combi Car 4 je unikátní skládací autíčko, z kterého složíte 50 různých variant.

Kód produktu:TD40013011
Značka: Vista
Záruka:24 měsíců
Logo Vista

Dostupnost: Do 5 dnů

280,- Kč 231,41 Kč bez DPH

ks

Uvedená cena je za 1 ks.

Zeptej se prodavače

Podrobný popis

Combi Car 4 je unikátní skládací autíčko, z kterého složíte 50 různých variant. Autíčka COMBI CAR vykouzlí dětem nejen úsměv na tváři, ale zároveň rozvíjí jejich motoriku, představivost, fantazii a tvůrčí schopnosti. Určeno pro děti od 3 let.

Chcete děti zabavit na dlouhou dobu a chcete, aby si s hračkou, kterou jim koupíte, hrály co nejdéle a nehodily ji druhý den do kouta?

Skládací autíčka COMBI CAR – Jedna stavebnice, nespočet radostí s až 50 variantami složení a modifikací. Stavebnice značky VISTA se vždy vyznačovaly velkou univerzálností a plnou kompatibilitou s produkty ze stejné řady. Ani u novinky COMBI CAR se tato vlastnost nezměnila a všechna autíčka COMBI CAR jsou vzájemně plně kompatibilní. Díky tomu je možné autíčko rozšiřovat a sestavovat stále nová a nová autíčka. I tato produktová řada je pro děti přitažlivá a tradičně rozvíjí motoriku, představivost, fantazii, tvůrčí schopnosti, trpělivost a soustředěnost našich dětí. Nezapomeňte tedy, že s jednou vnovou hračkou z řady COMBI CAR vzroste radost našich dětí (a nejen jich) až 50 násobně. :-)

  • Rozměry autíčka (D x V x Š): 36 × 16 × 16 cm

Parametry

Vhodné pro: kluky
Doporučený věk: od 3let
Materiál: plast
Země původu: ČR
Počet dílků: 33
Výška: 16 cm
Šířka: 16 cm
Délka (hloubka): 36 cm
Na baterie: Ne